| anonim_4396 a întrebat:

Heii..Sunt in clasa a 8-a si peste putin timp trebuie sa ma hotarasc la ce profil vreau sa dau.Nu imi place romana(si nici nu prea am invatat.),la matematica merg destul de ok,iubesc geografia, iar restul materiilor le fac de nevoie..Sincer,sunt foarte indecisa si as vrea sa vad ce imi sugerati voi.

3 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Stiinte ale Naturii.Eu sunt clas 9 la profilu asta si e destul de ok adica se face cam din toate materiile.

| Diia94 a răspuns:

Pai ar mai fi protectia mediului ( dar se axeaza pe chimie )

| CAteluuuuu a răspuns:

Pai eu zic asa! daca vrei poti sa faci facultatea de drept, iar apoi sa te lansezi in politica, eu zic ca si europarlamentar, se castiga foarte bine dar e mai complicat la inceput!