| Oxanna a întrebat:

Heiihappy tocmai am devenit repr. avon si vreau sa`mi pun comanda.si la inceput ma intreaba asa: selecteaza tipul comenzii: comanda normala, comanda expres-livrare la centrul din Bucuresti, comanda expres-livrare la domiciliu, adaugare la comanda initiala si IEHD premium...care ce este si pe care sa dau ca sa mi`o aduca in 2-3 zile si fara sa platesc? dau fundoaie:*

Răspuns Câştigător
| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.
Daca vrei sa iti vina in 2-3 zile trebuie sa dai la "Comanda expres-livrare la adresa ta"sau la domiciliu.
Dar daca dai la expres trebuie sa platesti 7 leihappy
Daca vrei sa nu platesto dai la comanda normala dar iti vine in 5-7 zile.
Bafta la comenzihappy

2 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai nu poti pune comanda din C 4 doar expres, vine in max 48 ore si este 7 lei...

| Kimy_8371 a răspuns:

Pai trebuie sa alegi comanda normala.
Dar din cate stiu eu, la toate se plateste taxa de curierat circa 7-8 lei.