| LoveChocolatexD a întrebat:

Heii TPU :3! Stiti filme gen *Beautiful Creatures* ( Cronicile Casterilor: A 16-a luna )? Ador filmele de acest gen puppy dog eyes. Dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Adelina1998B a răspuns:

The secret of Moonacre
The Spiderwick Chronicles 2008
Jack the Giant Slayer.( nu-s chiar asa cum ii filmu de mai sus dar au foarte multa fantezie, sper ca te-am ajutat :*.

| LoveChocolatexD explică (pentru Adelina1998B):

Multumesc! :* Am vazut trailerele de la toate puppy dog eyes si cred ca o sa ma uit la The Spiderwick Chronicles.

| Adelina1998B a răspuns (pentru LoveChocolatexD):

Npc :*.ok daca o sa ma mai uit la file de genu o sa ti le scriu :*

| LoveChocolatexD explică (pentru Adelina1998B):

Multumesc :*. Am vazut filmul love struck, a fost superrrbatting eyelashes. Mersii din nou puppy dog eyes.

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns (pentru Adelina1998B):

Am vazut The secret of Moonacre si mi-a placut filmul, este cumva si un al doilea?

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns (pentru Adelina1998B):

Mie mi-a placut un film numit FALLEN despre niste ingeri cazuti care au fost izgoniti din rai pe pamant de catre Dumnezeu deoarece nu si-au ales partea cand a avut loc revolta lui Lucifer, iar unul din ei, Daniel a fost blestemat sa ramana mereu indragostit de o muritoare pe nume Lucy care aparea in viata lui o data la 17 ani, se indragosteau iar in final fata murea mereu. El si cu ceilalti ingeri cazuti nu simteau trecerea anilor si nu isi pierdeu amintirile. Este un film dragut, insa ceea ce nu imi place este finalul, care practic nu e finalul povestii... este un film facut in 2016, deci partea a doua va aparea peste un an sau doi... in caz ca te intereseaza, cauta FALLEN 2016.