| aLixx a întrebat:

Heii TPU!:) A comandat cineva de pe www.miniprix.ro? Daca da, marimile si produsele sunt bune? -Funda.-

4 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

A comandat o prietena de-a mea si a spus ca sunt bune ca nu e nici o problema (e un site de incredere) dara acum depinde...

| asy25 a răspuns:

Fuunda?

| Cezaraa a răspuns:

Eu nu am comandat. Eu am fost la magazinul MiniPrix Din Bucuresti si avea reduceri. erau destul de ieftine dar unele mai avea cate ceva lipsa sau mai erau murdare nu era Second Hand era si este big grin un magazin ca oricare magazinele. eu si acum mai am hainde de acolo si sunt de firma. Marimile sunt bune si produsele la fel. Eu nu am comandat nicioadata de la el doar am fost la inauntru big grin

| Cezaraa a răspuns:

Dar eu cred ca sunt produse bune si comandate din cate am vazut cand am intrat pe site :X