| cocaina a întrebat:

Heii, TPU!

Ajutor!straight face

Am un stick cu poze, si stiku este infectat cu virusi. si nu ma lasa sa deschid niciun folder unde am poze. ce pot sa fac? nu vreau sa pierd pozele,, va rog ajutati-ma,, cel mai bun raspuns -funda!

Răspuns Câştigător
| MiK3L a răspuns:

Nu deschiozi nimic, adica nici stik-ul. Intrii my computer, dai clik dreapta ( sau clik celalalt) depinde cum il ai pus, si sub scanare cu antivirus... e ceva cu curatare..., dai pe ea si iti va curata stik-ul, daca n-o sa mearga nici asa,,,, nu vad sanse de a salva pozele.
.si cred ca v-a trebui sa-l arunci daca n-o sa mearga nici formatat.