| Panda13 a întrebat:

Heii TPU..am 2 prietene..si mau enervat azi cand au spus ceva...am sa va povestesc.: Ati auzit de Taylor Swift si Taylor Lautner.ei bine ele au zis ca Swift si Lautner sunt numele lor si ca Taylor e numele de familie:O:O eu nu cred! Taylor este numele lor de familie? [Funda]

2 răspunsuri:
| Ayame17 a răspuns:

Lautner si Swift sunt numele de famile. Daca te duci pe wikipedia, vei gasi ca tatal lui se numeste Daniel Lautner, iar tatal ei se numeste Scott Kingsley Swift

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Nu...