| RamonaPgstai a întrebat:

Heii TPU happy

Am apasat din greseala cu cotul [scuze cacofonia big grin] pe tastatura..si intre timp eram pe Facebook! :O si in partea dreapa mi-a aparut o grila cu ce comenteaza prietenii mei, ce fac si alea alea. si a mai aparut si chat`ul deschis..pe ce apas sa fac inapoi cum a fost [nu`mi place asa] sad laughing

Mersii!

Funda cine ma ajuta! :X

Răspuns Câştigător
| Simmi a răspuns:

In partea de jos, fix in colt, scrie "ascunde bara". Da acolo. Funda? big grin

| RamonaPgstai explică (pentru Simmi):

Aha.dar daca dau pe chat sa vad cine ii online sau sa vb cu cineva..imi apare din nou sad eu la tastatura am facut ceva sad

mersii oricum big grin :*

| byby34 a răspuns (pentru RamonaPgstai):

Intra pe acasa si vei gasi in dreapta osageata deasupra a ce ai spus tu cati apare! da pe ia si gata! FUNDA?

4 răspunsuri:
| byby34 a răspuns:

Asa imi apare si mie! din pacate nu poti s-o inchizi! doar sa dai jos unde scrie,, ascunde bara''! funda?

| byby34 a răspuns:

Intra pe acasa si vei gasi in dreapta osageata deasupra a ce ai spus tu cati apare! da pe ia si gata! FUNDA?