| xDiduuu333 a întrebat:

Heii TPU. happy Am nevoie de putin ajutor... In legatura cu facebook'ul. O persoana pe care o aveam la prieteni la facebook si'a schimbat numele. iar acum. nu mai am persoana respectiva la friends si nici nu ii pot gasi pagina de facebook. putin ajutor? puppy dog eyes
Dau Funda

1 răspuns:
| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Daca nu o poti gasi, si nici nu o mai ai la prieteni, proabil ti'a dat block. poti sa o mai gasesti intreband pe o prietena de ea care e si prietena cu ea sau daca stii vreo poza sau o postare in care este etichetata. sper ca ti'am fost de folof. funda?happy