| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Am niste intrebari pentru cei care cunosc jocul ourworld sau cei care il joaca.
1.) Exista misiuni secrete pe ourworld?
2.) Dc Zoe, Azia, Doug Bot si restul stau nemiscati?
3.) Din ce an exista ourworld? Dau Funda pentru cine raspunde! P. s : Daca nu stiti la toate intrebarile raspundeti doar la o intrebare! Va multumesc si scuzatii categoria!

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Păi la Zoe, Azia şi restul găseşti aceste misiuni în schimbul cărora primeşti flow'uri şi bănuţi din aceia galbeni. Cât despre anul apariţiei, habar n'am.happy
Succes!

| aaaalexa a răspuns:

HEey, buna. nu exista misiuni secrete pe OW ( ok,din cate stiu eu) ce stiu este ca zoe, azis doug si bot, ei iti dau misiuni si castigi flow`uri (dar nu prea multe) chiar si bani presupun ca Ow. este Din 2007, nu stiu sigur, dar asa credhappy
P.S : daca nu sti OW- our world
Sper ca te.am putut ajuta

| biwltyad a răspuns:

1.) Daca esti in clubul lui Zoe, ea iti da si misiuni prin care primesti gem
2.)Zoe... stau nemiscati deoarece ele nu sunt jucatori, si sunt acolo sa dea misiuni
3.) Poi, nu stiu

| ElifElle a răspuns:

in ou exista misiuni secrete el sa infintat an 2004 si azia, zoe si ceilanti nu se miska ca de la ei ati ei misiunile secrete

| sayra2937134 a răspuns:

1.)exista acestea le gasetsi peyou tube poti scrie ourworld mission secret
2.)ele nu se misca pentru. ca ele nu fac parte din jucatori de la ele primesti misiuni
3.)jocul exista din anul 2009 ca eu am cont de atunci
::Funda? puppy dog eyes::