| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Am o intrebare. Fratele prietenei mele face unele gesturi care m-au pus pe ganduri.

1. Se ofera sa ma duca seara acasa.

2. Vrea sa stea cu mine

3. Ne priveste de la geam daca ne jucam sau facem ceva.

Intrebarea este daca ma place.

3 răspunsuri:
| Jojiza a răspuns:

Te place sigur, sau vrea sa fie dragut cu tine pentru ca esti prietena surorii lui. Cel mai probabil ar fi ca ii esti draga :*

| DannySiAtat a răspuns:

Cam s-ar putea sa se spuna si asa si dupa parerea mea chiar te place

| Soriie a răspuns:

Probabil ca da atata timp cat umbla numai dupa tine inseamna ca te place sau s-a indragostit de tine deci da-i si tu niste gesturi de tandrete si daca se poarta si mai frumos e clar ca s-a indragostit de tine(asta daca si tie iti place de el)
Fundă?^^