| DanDannutz18 a întrebat:

Heii TPU,
Am o intrebare...
Iubesc o fata, iar ea nu ma iubeste
App: e curva.
Vreau sa o uit.

4 răspunsuri:
| wLt a răspuns:

Salut!
Din câte văd eu, te-a omorât fata asta, ăh?!
Frate, fii puternic, tu ești bărbat(mă rog, depinde câți ani ailaughing ) și nu trebuie să suferi după cineva care nu merită.
Bine, nu știu eu motivul pentru care o numești tu "curvă", dar presupun că tu o placi și ea e cu altcineva împreună sau ceva de genu. Dacă te ține in friendzone, încearcă să ieși cu prietenii la o bere rece, club sau ceva și mai tare, fă-i în ciudă frate!
Toată bafta!

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca e curva.o vei uita!

| darrio2007 a răspuns:

Si unde-i intrebarea?

| Bufferia a răspuns:

Incearca sa iesi mai des si sa cunosti oameni noi, o sa realizezi mai usor la nivel subconstient ca... Oamenii vin si pleaca