| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, am o poveste lunga si o intrebare.Deci in vara am cunoscut un baiat mai mare decat mine.Ne intelegeam foarte bine si ne-am cunoscut printr-o prietena comuna.Am tot vorbit si am aflat multe unul despre celalalt.Am aflat ca mama lui murise acum 7 luni si ca de atunci traieste cu fratele lui mai mic si o matusa.M-am apropiat foarte mult de el si el de mine pentru ca pur si simplu ne intelegeam reciproc.In fiecare zi ne plimbam, mancam inghetata, am fost si la circ.M-a prezentat prietenilor lui.Dar intr-o zi bunicu-meo(eram cu bunicii in vacanta) a aflat ca ma intelegeam cu el si a crezut ca e mai mult decat o prietenie si a vb cu el sa nu mai stea cu mine, sa ma evite.am continuat asa o saptamana fara sa stiu de ce ma evita si apoi l-am intrebat si mi-a spus ca bunicu a vb cu el.M-am certat rau cu bunicu fiindca eu chiar tineam la el si era singurul care ma intelegea. Apoi a venit vremea sa plec acasa iar dupa o saptamana m-am intors acolo fiindca aveam niste prieteni de familie si am decis sa mai stau la ei maxim 2 saptamani. fara bunicii mei in preajma ne-am distrat foarte bine, am inotat impreuna si zilnic ne intalneam.Acum intrebareabig grinaca dupa ce i-am spus ca il plac, dar nu am putut fi impreuna pentru ca lumea e rea si vorbeste, si cand treceam pe langa el si spuneam ceva prietenelor mele sau ceva el se emotiona. Adica i-am spus unei prietene de fata cu el ca am cunoscut un baiat dragut si el se juca cu niste chei si le-a scapat din mana si s-a rosit, inseamna ca si el are ceva sentimente fata de mine? va rog raspundeti-mi repede

Răspuns Câştigător
| MirunaBrasov a răspuns:

Buna,in primul rand etse o poveste superba. In aldoilea rand el daca chiar tinea la tine trecea peste vorbele bunicului tau, intr-un cuvant se risca pentru tine. Si la cum sunt baietii in ziua de astazi imposibil sa nu isi fi expus sentimentele intr-un mod in care sa nu fie prea evident. Daca ai vreo problema contacteaza-ma in privat.Pot fi mult mai deschisa in particular!:* Succes>:d

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat