| onlygirls a întrebat:

Heii tpu.am o problema, m-am cam certat cu prietena mea pentru ca m-a ingonarat sau cel putin asa mi s-a parut.Deci azi am fost la un suc cu niste prieteni si a venit si a venit si ea.Acolo eu m-am simtit in plus adica nu am stat foarte mult cu ei ci am stat pe telefon.cand am plecat de la suc m-a intrebat daca am ceva si eu i-am zis nu dar tot mai suparata eram.Pot zice ca sunt suparata ca si la scoala a stat cu o alta fata.Nu inteleg oare am facut ceva.In seara asta am sunat-o si i-am zis ca m-a simtit in plus si a zis ca de ce nu m-am dus la ei dar eu daca am vazut k ea vorbeste cu cealalta fata m-am simtit in plus.acum nu imi mai rasp la sms.Ce sa fac? va rog ajutati-ma dau funda:dsad

Răspuns Câştigător
| christishor a răspuns:

Salut bro, fetele sunt dificile daca nu le acorzi atentie se supara daca le acorzi atentie zice ca le sufoci parerea mea e ca ar trebui sa vb cu ea serios fata in fata sa nu stati prea mult impreuna gen toata ziua peste tot ca o sa fiti monotoni si dupa se termina tot iar cand iesiti doar voi in oras nu vorbiti de ce a facut bunicu si tataee aseara vorbiti despre voi... chestia e ca sigur ai alintato si asa fac toate fetele daca le alinti isi ia lumea in cap ar trebui ciufulite sa coboare jos pe pamant, si crede-ma am trecut si eu prin aceeasi situatie cu alinturile astea... bft sper sa va impacati

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Esti fata ori baiat?

Răspuns utilizator avertizat