| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, am o problema sunt grasa! sad si nu stiu cum sa slabesc am inceput sa fac foame dar m-am simtit rau si eram ametita mereu, nu stiu cum sa slabesc sad ma vad foarte grasa si nu stiu ce sa fac am 55 de k. si ma vad foarte grasa, mi-e rusine sa ma duc la strand sad am o prietena care mereu imi spune ca sunt grasa sad si m-am saturat. puteti sa`mi spuneti niste diete? sad FUNDA

4 răspunsuri:
| borntotwerk a răspuns:

Sportul e baza, scumpo :*

| Grimmjow69 a răspuns:

Renunta la gustari!
Fa jogging sau incearca Pastile de slabit, mananca multa salata verde(amestec de mai multe tipuri de salata, ca sa aiba gust!)

Răspuns utilizator avertizat
| Miru987654321 a răspuns:

Daca te infometezi nu rezolvi nimic, ba din contra inrautatesti situatia.Trebuie sa mananci cat mai sanatos, sa inlaturi dulciurile, gustarile si mancarurile pline de grasimi.Pe langa asta trebuie sa faci sport, te poti duce la alergat, la sala, sa te apuci de un sport ...Succes la slabit :*