| AleeMtf a întrebat:

Heii TPU! ^^
Am si eu o problema. (:
Am in scoala niste fete asa un pic cam. pitzipoance. Eu nu am nimic cu ele dar eu in ochii lor sunt anormala si emo pentru ca am pirceuri o freza mai ciudata si ma imbrac cu blugi verzi, rosii etc... Imi fac unghiile mai ciudate. :]
As vrea sa nu ma mai strige emo si sa nu mai ma creada lumea anormala doar pentru ca nu sunt ca ei. Eu ma vad normala sincer, daca ai o freza mai ciudata sau o luam altfel daca esti mai diferit nu inseamna ca esti nebun. Nu?
Cu foarte multi am discutat si au inteles ca nu sunt asa cum se spune insa pentru ca sunt asa cum sunt... mai nou sunt si curva nespalata! straight face.
Cu acele fete pe facebook sau pe mess ne intelegem foarte bine insa la scoala nu. Ma gandesc poate pentru faptul ca au "grupul lor" si le place lor sa ma tachineze? Dar eu nu le iau in seama si nici macar nu le arat tristete sau alte chestii dar ele tot continua.

Aa da, un incident asemanator miercuri.
Eram in curtea scolii si erau si ele iar eu dansam DNB [drum and bass] iar ele au inceput sa rada si sa strige "Cazi! Cazi! Cazi!" si de aceasta data nu le-am luat in seama si am continuat sa dansez stand cu "grupul meu" care pot spune ca sunt ca mine gen skateri, funky, bikeri.

Sunt genul de persoana careia ii place sa se inteleaga bine cu toti... si sincer as vrea daca nu se poate sa fim prietene (nu foarte apropiate) gen sa lasam loc de Bunaziua macar sa ma lase in pace.

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Cita invidie se ascunde in ele...din aceasta cauza nici loc de "buna ziua" n-o sa-si permita sa fie...

| Lovelykat a răspuns:

Astea is invidioase pe tine. Daca pe mess mere bine si la skl nu ii clar ca is parasute cu p mare.Nu te imprietenii cu elwinking.Si nu le baga in seama, stii vb aia"Pe prost indiferenta il omoara". Daca ai prieteni adv' o sa te crd' pe tine si nu pe ele.Tu esti o fire curata, dar ele is panarame.Nu mi-as bate capu' cu el.Lasa-le.Get a lifewinking

| AleeMtf explică:

Un pic ***