| iiDeezMăă a întrebat:

Heii TPU, am un cățeluș pe care l-am găsit pe strada, asa că l-am luat acasă.
Părinții mei au fost de-acord, însă nu prea știu ce nume să-i pun numele
Prima dată am ales Pinky laughing, da nu stiu dacă e asa bun thinking Aveți vreo idee? :d.
Dau fundă la cele mai multe și cele mai frum0ase laughing. / scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Heiii,

Gino

Puffy

Fluffy

Dodo

Toto

Jack

Rex

Nero

Lord

Boby

Bulgaras

Alfy

Rocky

Lucky

Ricky

Blacky[Bleki]

Lăbuş

Cookie

Bubu

Maxi

Milky

Coco

Azorel

Piky

Sper că am fost de ajutor şi apropo şi Pinky e un nume foarte drăguţ.

7 răspunsuri:
| OpenYourEyes a răspuns:

Mini,Rocky,Richy,Spot,Sparky,Fyfy,Arthur...

| AneDăă a răspuns:

Poi buna. Daca e fata :Bibi, Blue.Bonnie,Doli.Princess,Alceia,Ginger,Bella,Bibi,Celsi,Regina,Candi,DeeDee,Ely,Elisa,
pentru Baieti:Mexi,Pichi,Rolf,Sky,Rex,Bruno,Bobita,Codita,Albutul,Bubble, Klaus, Nikolas. Sper ca te-am ajutatwinking Fundita?

| Apy a răspuns:

Pai te uiti cum arata si te hotarasti ex daca are culoare neagra pui negruta; xena,ada,doly,fiona, lili, grace (greis se pronunta) sau situ eu vezi pe net

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu ai spus daca e fata sau baiat. Pentru baiat: Toto,Tedd,Skippy,Cookie love struck.
Fete: Izzy,Lisa,Lee, Lia, Tess.

| JohNNN a răspuns:

Eu am 2 catei 1 pechinez si un bichon fata si baiat

fata are numele de puffi si baiatul are numele biju

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Tzutzi happy