| DeeaBrunetika a întrebat:

Heii TPU! Am vazut ca multe fete pun pe diverse poze acele "fețisoare" de pe whatsapp. As vrea si eu sa fac asta, dar nu stiu cum.
Nu jigniti. dau fundiță

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Pozele sunt modificate și găsești acele fețișoare prin programul de editare, iar dacă vrei să le pui în scris trebuie să îți descarci Emoji

1 răspuns:
| 404notfoundh8u a răspuns:

Pe whatsapp trebuie sa iti apara jos langa unde scrii mesajul un emoticon cu o "fetisoara"! Dai pe el si alegi ce emoticon vrei tu!