| Alessia_5785 a întrebat:

Heii TPU, as vrea sa incep sa practic belly dance insa am ceva par pe abdomen.Deci nu stiu ce sa fac e cam naspa sa ma epilez pe abdomen foarte des.Credeti ca se poate si fara sa ma epilez? Oare se vede rau?

2 răspunsuri:
| aldegor a răspuns:

Poate esti tu superficiala ca majoritatea fetelor fac pariu ca ai niste puf si exagerezi happy trimite-mi o poza si iti zic eu daca se vede rau sau nu, daca ii negru si des atunci eu zic sa iti cumperi o crema depilatoare te dai cu ea unde ai par, astepti cateva minute si indepartezi crema cu tot cu par tongue.

| BlackWolff a răspuns:

Iti poti vumpara costumul, astfel incat da iti acopere un pic burtahttp://www.ebay.com/......0904199233