| Aniqwe a întrebat:

Heii TPU. As vrea sa ma apuc de vlog happy ce pot face pentru a avea succes in asta?

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Sa faci continut cat mai original, sa aiba umor, si sa fie bine prezentat.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa ai proprile tale idei, sa stii sa ti le exprimi intr-un mod placut care sa atraga, sa fii optimist/a deoarece cu siguranta vor aparea si hateri, sa fii capabil/a sa postezi regulat episoade noi.

| Shac0 a răspuns:

Sa nu palgiezi de la ceilati, incearca pe cat posibil sa ai un continut original.