| NatyNate a întrebat:

Heii TPU! Asta e o intrebare aiurea dar na! Ce sa fac sa imi scot din cap un baiat care m-a iubit? Nu il iubesc, normal dar vreau sa mi-l scot din cap cumva...

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Chiar e o întrebare aiurea, dar anyway, dacă nu l-ai iubi sau dacă nu ţi-ar place de el, nu te-ai gândi la el. Deci nu înţeleg cum spui tu că nu îl iubeşti dar vrei să ţi-l scoţi din cap. În plus, mi se pare că te agăţi de ideea că te-a iubit cândva. Move on, dacă el a trecut peste, treci şi tu!

| NatyNate explică (pentru Tmcn):

Uite, chiar nu il iubesc sau gen. Omg deci treaba sta asa mi-a zis niste cuvinte si chestii ...de care.in fine nu conteaza.

| NatyNate explică (pentru Tmcn):

Sa zicem funda, dar never nu il voi iubi si nu il iubesc laughing. Aiurea, rau!

4 răspunsuri:
| Ankkaakk a răspuns:

AR fi inposibil sa nu-l iubesti dac nnu ma la el te gandesti, poate nu-l iubesti cu adevarat dar tot simti ceva pentru el. daca crezi ca nu va potriviti si ca este ce-l mai bine sa renuti. cauta pe altcineva sau incearca sa0ti umpli timpul cu altceva, sa nu te gandesti la el... trebuie sa ai rabdare. te pup :*:*Ceauo!

| jaguar161 a răspuns:

Nu ai o ocupatie si vrei sa faci niste $$$$?
Aici ai solutia!
http://www.e-money4u.com/images/banner1.jpg

Daca nu v-ati dat seama este vorba despre un ptc.
Nu o sa va imbogati-ti miraculos peste noapte insa este un bun innceput.
Prima luna este cea mai grea.O spun de pe acum.
Primiti -0.04 pe click.
-0.02 refferal click.
Primesti 20% din tot ce fac referali tai si referalii referalilor si tot asa.
Problema este ca la inceput vei avea 10 reclame pe zi de vizualizat.
10x0.04=0.4 $ pe zi.
Dupa o luna o sa ai suficienti bani in cont, cu ei poti face upgrade(sau poti retrage dar nu se merita)
Daca faci upgrade vei avea 82 de reclame pe zi.
82x0.04=3.28 $ intr-o zi.