| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Azi am fost la coafor si mi-a tuns prea mult (pana la umeri) si nu imi place deloc cum imi sta. Saptamana viitoare o sa merg sa ma vopsesc un fel de roscat (warm copper) eu fiind satena, si m-am gandit sa imi iau extensii, credeti ca ar fi ok sa imi iau? Adica ar merita? Pot sa le iau blonde si sa le vopsesc culoarea parului meu? Si daca am parul drept, dupa ce imi pun extensiile ar putea sa fie in scari sau ar trebui sa imi tund in scari si parul meu?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te stresa cu extensii ca vor arata foarte urat, pe un par atat de scurt. Este iarna, pui caciula in cap si in primavara ai deja parul lung.
In schimb, te poti vopsii la par, cu acel cupru roscat, fiind la moda si va arata foarte sic.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Eu zic ca te complici prea mult cu extensiile, cu timpul o sa iti creasca parul.

| Furnicuta000 a răspuns:

De meritat merita dar stii ca cele din par natural sunt extrem de scumpe, nu?