| InGeRaSsDeCaTyFeAa a întrebat:

Heii TPU! Ce mai faceti? Vreau si eu sa va rog ceva. Cine stie si are timp va rog sa imi dati si mie cateva statusuri de genul : Daca promiti ca nu intarzii mult, o sa te astept o viata!

Va rog fara site-uri pentru ca le stiu si eu.

Mersii Anticipat! FundiTaa cele mai multe si dragute!

1 răspuns:
| LolaLollita a răspuns:

Bunahappy

Oamenii sunt cu adevarat apropiati nu dupa ce dorm impreuna, ci dupa ce nu mai incearca sa se impresioneze unul pe altul.

I-am spus ca usa spre inima mea e inchisa, iar el a intrat pe fereastra.

Persoana iubita nu o poti schimba. Cu nimeni. Niciodata.

As muri pentru tine. Dar daca imi ceri asta, atunci nu o meriti.

Daca am zis ca ajung in 5 minute, nu ma mai suna din jumatate in jumatate de ora sa vezi unde sunt.

Oricine poate lua cina cu o femeie, dar daca vrei sa iei si micul-dejun, trebuie sa-l meriti.

Daca simti vreodata nevoia sa meditezi in singuratate impreuna cu mine, voi fi in preajma.

Sper ca iti plac, desi sunt putine. O zi frumoasa!happy