| brokenoxi3 a întrebat:

Heii TPU cum fac si eu sa nu mai fiiu asa de timida.cu cei pe care ii cunnosc deja nu sunt timida si chiar par mai indrazneata... dhar cu cei noi da.sunt timida.mha puteti ajuta. daca se ia o fata de mine eu ma inmoi si nu stiiu ce sa mai fac.cum as putea sa devin mai puternica indrazneata si sa scap odata de timiditatea asta... dau funa. mzi happy

Răspuns Câştigător
| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Pai daca stai sa te gandesti sunt la fel ca si prieteni tai vechii si eu cand aveam 12 any laughing eram prea timida dar ma`m schimbat si mi-am dat seama ca sunt la felwinking si daca se ia o fata de tine sa nu te inmoi fii tare in gurawinking dar nu cu oricine decat cu care crezi uh ca nu ati poate face nimic si daca nu intelege de vba bunaa laughing apelezi la metoda greaa " bataia" dar nu`i nevoie de asa ceva neaparat, dar ca sti faa ajea cum ti-am zis si daca e ceva neeinregula mai scrii pe TPUwinking si ati raspund eu :* fundita? love struck

2 răspunsuri:
| TeddyAn a răspuns:

Valeu... prea multe h-uri puse degeaba!

| FucktheSystem a răspuns:

Poi ai putea sa fi mai puternica daca mergi pe principiul : " Cand cineva iti spune ca nu poti, intoarce-te la el si spune-i priveste-ma"
Adica daca ea se ea de tine cu unu anumit motiv tu spune-i ca nu are rost sa faca sta si arata-i ca nu are nici un motiv sa se ia de tine. Incearca sa fi puternica si sa nu pui la suflet tot ce spun oamenii, pentru ca nu au mereu dreptate. Succes.