| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii TPU. >:D< Ce parere aveti de melodia Un Inger Pierdut-Adrian Tutu (Lil` Shean) :X http://www.youtube.com/watch?v=iVv10-c9PS4&feature=relat ed. mie imi placeeeeeee :X :X :)) Primeste fundita cea mai buna parere :P adica.cum o considerati voi :D :-*

Răspuns Câştigător
| daiannna_9951 a răspuns:

Buna.Bineinteles si titlul este emotionant dar si ce canta absolut super...Imi dau lacrimile de fiecare data cand ascult aceasta melodie este minunata fara cuvinte ma face sa zbor pana la cer.Are un suflet imens si canta cu atata dragoste si ma regasesc atat de mult in melodiile luisad Sunt foarte fericita pentruu ceea ce a facut si ceea ce a reusit sa ajunga succes lui talent are frumos e... imaginatie are! Si inca o lacrima varsata pentru aceasta melodiesad absolut superb aceasta melodie o poate intelege doar cine a pierdut pe cineva drag cu adevarat.Numai bine o zi placuta in continuare

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

E frumoasa ce sa zic.
Mie imi place dar nu pot sa-mi dau prea mult cu parerea ca nu-s critic de muzicabatting eyelashes.
Totusi mie-mi placehee hee.
Bye.

| RoxxuInna a răspuns:

E super o ador ca toate melodiile lui bineinteles:*:X:*:X:*:X:*:X

| Ionutz1998 a răspuns:

Buna! Si mie imi place melodia! E foarte frumoasa!