| lovedidy a întrebat:

Heii TPU :* Daca un baiat te ia in brate, iti da cu palma la fund, intreaba de tine peste tot, se uita in fiecare pauza la tine inseamna ca te place puppy dog eyes? Multumesc frumos pentru raspuns :* Fundaa

Răspuns Câştigător
| cookieemo02 a răspuns:

Da te place! Asa mi se intampla si mie si cred ca el ar si dori sa fiti impreuna! Joi, de 14 februarie scrie-i o scrisoare de Ziua Indragostitilor! Funda?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| StylesGeorgiii a răspuns:

Pai asa am avut si eu un coleg in clasa care facea la fel.
Unii cand fac asa fac ca sa faca misto de fete sau chiar le indragest dar ei sunt foarte nesimtiti si nu au curajul sa spuna ca o place
puppy dog eyes

| MyaEmy a răspuns:

Evident ca te place!
Dar ai grija, deoarece mai exista si baieti carora le place sa faca asta doar ca sa isi dovedeasca lor insisi ca sunt niste macho sau irezistibili.
Sper ca te-am ajutat kiss

| Y0viB0y a răspuns:

Da te place.E un gest tipic pentru sexul masculin(in special adolescenti), el vrea sa sa ii acorzi atentie de aceea recurge la astfel de gesturi. Funda? puppy dog eyes

| mariukka a răspuns:

Te place dar ceea ce face nu e normal vb cu el

| andreeaadeeaaa a răspuns:

Da clar, te place, dar nu pe tine ci pe fundul tau. Ai grija ca baietii sunt mari golani. Umbla mai tot timpu pe interes, sper sa nu fie asa. Bafta.

| mona a răspuns:

Da,te place [ii esti draga]

| Alissia22Red a răspuns:

Depinde, eu stiu multi baieti d`astia si de cele mai multe ori acesti baieti sunt fustangi si destul de indrazneti. Eu zic sa nu ai incredere in genul asta de baieti, de cele mai multe ori vor doar sa te... intelegi tu. happy

| TheAce a răspuns:

Cel mai probabil da, te place si pare ca te place chiar mult. Se pare ca mingea e in terenul tauhappy

| IngerCazator a răspuns:

Asa am si eu un coleg in clasa care da palme la toate fetele si le ea pe toate in brate, de la un timp mi se face scarba cand pune mana pe mine...
Parerea mea ca baietii care fac chestia asta sunt chiar nesimtiti, [eu ii dau voie sa puna mana pe fund doar iubitului meu] Poate vrea doar sa-si bata joc de tine, un baiat facea la fel asa si cu mine ma lua in brate imi dadea palme se uita la mine, imi sambea, iar cand mam combinat cu el doar si-a batut joc de mine...
Daca placi o fata ii poti arata prin alt mod: sa vb frumos cu ea, sa o ajuti nu sa dau palme la fund. Parerea mea...
Te pupacesc kiss