| DorDeFlori a întrebat:

Heii TPU... De vineri seara m-a durut maseaua si am fost la stomatolog abia luni (pe 5.08. 2013) la facultatea de stomatologie din Bucuresti si mi-a zis ca am abces si sa vin azi sa mi-o scoata am fost azi (06.08.2013) si mi-a scos-o cu anestezie locala, iar apoi mi-a facut o incizie si m-a cusut, si mi-a scos si ceva din infectie. Dupa ce mi-a trecut anestezia acasa am luat Nurofen Express si m-a lasat, iar acum am facut febra 38 jumate.Iau de ieri Augumentin pastile(05.08.2013) Ce parere aveti? E normal? Exista riscuri? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Există, mâine dă fuguţa până la stomatologie sau dă un telefon să te convingi tu singură.

Să ai grijă de tine.