| matateiubeste a întrebat:

Heii TPU :* Eu cam am mari probleme oh go on Adica in legatura cu baietii oh go on Adica eu am fost cu un baiat la care tin foarte mult love struck Da m-am despartit de el din cauza ca a sarutat o fata din cauza unei provocari stupide! crying( Sj eu de gelozie m-am cuplat cu un baiat care vroia sa fie cu mine si era prieten cu el! Sj el sa impacat cu fosta lui prietena crying[Iar cand am vazut nu mai puteam plangeamcrying] Si de la un tiimp am inceput sa ies din nou cu el si cu mai multi prieteni si el glumeste cu mine ca la inceput love struck [ Ew nu mai sunt cu acel baiat caruia ii placea de mine ] Si eu as vrea sa ma impac din nou cu el crying Da nu stiu cum sai arat astaa crying( Sh nu vreau sa vorbesc cu el gen : Auzi tu mai vrei sa fii cu mine " NU! Vreau sa-l fac pe el sa vada ca eu inca mai tin la el sh sa vada ca m-a durut acel moment in care pur si simplu ma abtineam groaznic de mult sa nu plang crying sj ca as vrea sa ne impacam crying Cu toatele ca eu cred ca el si-a dat seama ptk prieteni lui stiu ca eu inca mai tin a el sh mereu ziiic ca : Uiteti barbatuuu oh go on Si el e de fata adica se uita la mine si nu zice nimic crying Si eu observ ca si pe el il doare uneoricrying Adica totii miauu zis " Crezi ca daca nu arata asta inseamna ca pe dinautru nul doare " Si eu as vrea sa ma impac cu el crying Si nu stiu cum sai arat astaa crying Va roog dati-mii sfatuurii puppy dog eyes Dau fuundita pentru cel mai bun :*

Răspuns Câştigător
| LorryDulce a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic sofisticat sau iesit din comun,ci pur si simplu sa vorbesti cu el despre toata intamplarea.Ia-l intr-o zi si spune-i ca vrei sa vorbiti despre asta si spune-i direct,cu cuvintele tale ce simti,ce ai simtit, ca iti pare rau pentru cele intamplate, intreaba-l daca si el simte la fel si vedeti ce aveti de facut!

1 răspuns:
| d1onn5o a răspuns:

Extraordinar de multe emoticoane.
Eu i-as spune direct, la o plimbare, sau cand sunteti doar voi doi ca inca mai tin la el.Restul va curge de la sine.