| valentinalina a întrebat:

Heii TPU eu cred ca ma place un baiat dar imi zice numai asta mica (sunt cls a 7a) credeti ca doar ma alinta? sau? funda!:X:X:X
voi credeti ca sunt mica?

2 răspunsuri:
| lisa87 a răspuns:

Daca baiatul e un amic mai vechi, sau un prieten de familie, atunci doar te alinta, insa daca e un tip mai mare, ori te place, ori esti tu mai scunda laughing

| CosminHaarp a răspuns:

Mica tare nu esti dar nici mare tare nu esti eu is in a 9a big grin ma rog cine stie daca te place depinde in ce clasa e el sau sunteti in aceeasi clasa daca e in clasa cu tine sau tot cls a 7a poate te place daca e mai mare cine stie poate doar te alinta o zi buna!