| valentinalina a întrebat:

Heii TPU eu cred ca ma place un baiat dar imi zice numai asta mica (sunt cls a 7a) credeti ca doar ma alinta? sau? funda!:X:X:X

voi credeti ca sunt mica?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, esti mica pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! " Asta mica " poate insemna multe. Daca tu crezi ca te place cauta sa afli adevarul nu sa interpretezi niste vorbe sau gesturi. Da, esti mica ( ma refer, ca varsta...ca poti fi mica si de inaltime cum se spune )

| callmebeautiful a răspuns:

Eu cred ca te alinta.

| danyella12 a răspuns:

Hei si mie imi zice tot la fel.dar uneori imi palce...sti u statusu ala asta mica promite ca va fi cea mai buna gagika.ha ha.adika eu cred ca ne alinta.hmm imi place.pup draga mea

| Danyelusha a răspuns:

Nu esti mica dar poate ca diferenta dintre voi e mai mare, dar daca este doar un an sau doi intre voi atunci inseamna ca face toate astea deoarece ii e rusine sa is recunoasca sentimentele poate crede ca tu nu il placi si nu vrea sa se face de rusine in fata ta, sau e probabil sa te si alinte in felul acesta, baietii au un mod ciudat de a-si arata sentimentele...incearca sa observi daca se uita la yine intens. sper ca ti-am fost de ajutorwinking