| valentinalina a întrebat:

Heii TPU eu cred ca ma place un baiat dar imi zice numai asta mica (sunt cls a 7a) credeti ca doar ma alinta? sau? funda!:X:X:X

voi credeti ca sunt mica?

2 răspunsuri:
| DeliaDaniela a răspuns:

Cu siguranta te alinta! e destul de dragut ca iti zice asa, nu iti zice din rautate!
happy

| TeoBizz a răspuns:

Pai. nu stiu. si mie mi s-a intamplat fix asa.laughing tot asta mica imi spunea. si era un alint. cred ca si la tine e la fel, dar poate te si place.smug cine stie. vorbeste cu el si poate iese ceva.
[ btw, si eu sunt tot a 7-alaughing]
fundă?puppy dog eyes