| PamyTzZz a întrebat:

Heii TPU Exista vreo solutie pentru regenerarea varfurilor despicate in afara de foarfeca? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Mi-am luat serul pentru varfuri despicate de la avon si mi-am dat de vreo 2-3 ori pe saptamana si chiar mi-a reparat varfurile despicate, dar asta se vede dupa abia 3-4 luni de folosire.Nu m-am mai tuns de 1 an jumate. Oricum merita sa incerci.Sau poti sa-ti iei ulei de argan de la farmacie care e si mai bun.
Solutii exista, doar ca nu solutii rapide.

4 răspunsuri:
| DeniiSmilee a răspuns:

Balsame de regenerare, ca de exemplu Cien, cel cu ambalaj move reparare si ingrijire happy

| pinkbubble05 a răspuns:

Cam orice fel de ulei(cocos, argan, ricin...)..sau eu am folosit samponul si balsamul de par de la garnier cu avocado si unt de shea, face parul fin si regenereaza cat de cat varfurile.

| mona a răspuns:

Nu exista