| Dεηίsα a întrebat:

Heii TPU! I-am promis unei verisoare ca ii fac cadou un CD cu povestistraight face. Deci, daca se poate, as vrea un site de unde pot descarca povesti ca Cenusareasa, Alba-ca-Zapada, Pinocchio, Cei trebuie purcelusi... ceva de genu', dar sa fie in romana si nu prea lungi(mai putin de o ora). Va rog mult de tot! Sau daca aveti voi prin calculator asa ceva, va rog sa imi dati id-ul vostru ca sa imi trimiteti si mie. Dau funda si vot.happy. Mersii!

1 răspuns:
| BeautyDreamx3 a răspuns:

Cauti pe youtube, copii link-ul si descarci de aici: http://www.savevid.com/