| anonim_4396 a întrebat:

Heii, TPU! Ieri am postat o intrebare, iar astazi am primit mail cum ca s-ar fi raspuns, dar cand dau sa vad intrebarea ma duce la pagina principala, deci nu pot vedea nici raspunsul. O sa o pot vizualiza in decurs de cateva ore sau datorita unei erori intrebarea mea nu va mai putea fii vizualizata?

Răspuns Câştigător
| muffinfactory a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Cred ca cel ce a raspuns si-a sters comentariul.

1 răspuns:
| pazzo a răspuns:

A fost stearsa de catre "cumetrele" rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor