| yinna a întrebat:

Heii TPU. Imi este ffoarte frica de evaluarea nationala de anul asta...Sincer nu prea stiu matematica si st foarte ingrijorata. Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| abubusd a răspuns:

Ai gria sa stii toate formulele si modul de rezolvare al problemelor; nu conteaza daca rezolvi sute de exercitii daca toate sunt de acelasi tip...incearca sa rezolvi cateva ex pentru fiecare formula; succes!
La celelalte materii e mai simplu, trebuie doar sa memorezi si sa ai putina imaginatiebig grin
Succes!

1 răspuns:
| shanela a răspuns:

Ma aflu in aceiasi situatie si eu am pus o intreabare de genucrying