| qScr3am a întrebat:

Heii TPU! Imi puteti da un sfat in legatura cu un prieten, acum ceva timp s-a suparat pe mine din nu stiu ce motiv si ne-am certat rau, s-au spus cuvinte grele si acel prieten e foarte orgolios si nu zice daca ii pare rau nu calca peste orgoliu. Eu ce sa fac? Eram prieteni de 3 ani si eram de nedespartit avem multe amintiri frumoase impreuna. Voi ce parere aveti? Sa calc eu peste orgoliu si sa fac primul pas sau sa uit tot ce a fost?sad FUNDA LA CELE MAI BUNE SFATURIsad

Răspuns Câştigător
| NuImiSpunNumele a răspuns:

Daca ai putea sa imi spui zodia as putea sa te ajut foarte mult.
Si eu sunt orgolioasa, eu nu calc peste orgoliu.
Dar data tu ti chiar atat de mult la el lasa orgoliul deoparte si du-te la el, spune-i ca ai spus acele cuvinte, din cauza ca erai nervos/nervoasa.

| qScr3am explică (pentru NuImiSpunNumele):

Zodia lui e varsator

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic sa mai lasi un pic de la tine si sa treci cu vederea de data asta cearta, incearca sa te bagi din nou in seama cu el

| qScr3am explică (pentru mona):

Am incercat, dar era prietena lui care se tot baga. Si mi-a zis o prietena ca nu vrea sa ma mai vada. E foarte orgolios si la cat de bine il cunosc asteapta sa insist eu mai mult si eu am incercat de multe ori sa salvez lrietenia noastra dar cred ca nu se mai poatesad

| NuImiSpunNumele a răspuns:

Si eu am un prieten varsator, dar nu prea este orgolios, ma inteleg destul de bine cu varsatori. Deci pentru ca este varsator, il vei lasa pe el sa isi dea seama singur ca nu este bine, sa fie orgolios, si sigur va veni el la tine.De curiojitate ce zodie esti tu?

| qScr3am explică (pentru NuImiSpunNumele):

Capricorn

| NuImiSpunNumele a răspuns (pentru qScr3am):

Daca erai zodia gemeni, fiindca si zodia gemeni este orgolioasa, nu mai va vorbeati toata viata.

| qScr3am explică:

Zodia lui e varsator si ala cat de bine I'll cunosc nu cred ca o sa ne mai impacamsad e foarte suparaciosoh go on