| EmaLovesMuffins a întrebat:

Heii TPU. ^.^
Imi spune si mie cineva, va rog,, cum pot sa pun un link cu muzica ( de ex. : de pe trilulilu ) pe blogspot.com, intr-o POSTARE.
Ca pe blog, deasupra blogului am reusit cu chiu cu vai sa pun un link deasupra postarilor de blog.
Dau funda.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Copiaza codul Embed de sub player si posteaza-l pe blog unde vrei tu. Uite aici un exemplu de la un videoclip
http://4.bp.blogspot.com/......pt%2B2.jpg

Bafta!

| EmaLovesMuffins explică (pentru neluL):

Pai stiu.ca asa l-am pus si deasupra postarilor de blog.Dar cand pun linkul intr-o postare, nu merge.

| neluL a răspuns (pentru EmaLovesMuffins):

Acela nu este link, este cod embed special pentru pagini care suporta html.

| EmaLovesMuffins explică (pentru neluL):

Pai codul embed il pun la inceputul postarii, ca si cum as posta normal.
Dar cand dau previzualizare, imi da codul urias.

| neluL a răspuns (pentru EmaLovesMuffins):

De pe alte site-uri ai incercat? Merge de pe youtube, de exemplu? Daca nu merge inseamna ca ai umblat prin setarile blogului la html.