| Cristina45 a întrebat:

Heii TPU ^.^ ......imi ziceti si mie niste filme super cu adolescenti? adica ceva genu cu adolestenci rebeli care nu isi asulta parinti se duc la petrecerti etc....ati inteles voi, dau funda la cel mai bun film big grin o sa le vizionez pe toate

Răspuns Câştigător
| AndreeaaD a răspuns:

Thirteen -Cred ca e exact ceea ce cauti.E cam vechi dar e super.

3 răspunsuri:
| Ancuta59 a răspuns:

Bunaaa! iti sugerez cateva filme :
1.American Pie ( e super)
2.10 things I hate about you
3.Freaky Friday
4.17 Again(cu Zac Efron)
5. Easy A
Sper sa iti placa. Funda?big grin

| mihaixliquid a răspuns:

Iti recomand ceva mai nou genul destrabalare totala
Project X
poti cauta pe you sa iti faci o idee
oricum tin sa precizez ca este inspirat din ceva real, si cei care filmeaza sunt chiar actorii care sunt in film, in fine e ceva epic asa cum spune in film, vizionare placuta

| mihaixliquid a răspuns:

Uite trailer aici
http://www.youtube.com/watch?v=FvbMfHj63_c
sunt sigur ca asta cauti