| Alexandra282001 a întrebat:

Heii TPU. In legatura cu Facebook-ul.
As vrea sa-mi schimb numele din nou dar deja am schimbat de prea multe ori... sau mai bine spus... a fost facebook-ul unei fete dar am sters tot ce tinea de ea (poza, id, date, nume) si l-am folosit eu. Am schimbat doar de 2 ori numele dar cand mi-a fost spart facebook-ul, a schimbat acea persoana numele.
Cum fac sa imi pun alt nume avand in vedere ca e schimbat de 4 ori?
Fundita :* puppy dog eyes
Raspundeti urgent

2 răspunsuri:
| GeorgyyyBuaa a răspuns:

Pai mai poti sa il schimbi ca poti schimba puna la 5 nume, daca nu se poate iti poti pune numele ce l-ai pus inainte si gata.

| Andra678 a răspuns:

Nu mai poti sa iti schimbi numele sad