| Maria2012Jade a întrebat:

Heii TPU! In seara asta dorm la cea mai buna prietena a mea, care locuieste intr-o casa. Problema e ca nu avem prea multe idei despre ce am putea sa facem. Singurele lucruri care le-am gasit sunt : filme, carti, rummy, karaoke, dansuri laughing, citit reviste, vorbit despre baieti, sunat pe numar necunoscut, si atat. laughing) Imi mai dati si voi niste idei? Va rog muultpuppy dog eyes Funda+Vot!

7 răspunsuri:
| Teodoraa6 a răspuns:

Pozeeeee laughing

| DeniNico123 a răspuns:

Puteti sa va bateti cu pernele, desigur. puteti invita mai multe prietene ca sa fie cat mai distractivwinking

| allexya501 a răspuns:

In primul rand. va puteti machia una pe alta, facadu-va pe final poze. Puteti sa faceti videoclipuri amuzente cu voi. gen, un trailer de film. Va veti distra foarte mult sunand cu numar ascuns, iar cel mai amuzant e sa spui: "buna seara! Suntem de la firma arctic. ati castigat un frigider arctic gratuit. pentru a continua apasati tasta 1. pentru a solicita alt angajat apasati tasta 2. pentru a incheia apasati tasta 3. " laughing Dupa cum ai mentionat "dansuri". este foarte amuzant sa faceti in felul urmator: fixati camera video (sau telefonul) undeva unde sa va vedeti amandoua, puneti muzica si apoi va luati una dupa alta la miscarile de dans pentru a va sincroniza. Dupa parerea mea, carti si rummy sunt destul de plictisitoare. Mai puteti face ceva gen, un video blog sa ii imitati pe mikey hash, satana, tequila. laughing Sper ca v.am dat idei destul de bune. distractie placuta!
P.S. scuza-ma de greseli, dar nu imi prea merge tastatura. big grin

| motan444 a răspuns:

Chemati un striper rolling on the floor

| BlackEyedGirl a răspuns:

Puteti sa va machiati una pe alta cumva mai amuzant si apoi sa va faceti poze, sa va faceti poze normale (fara sa va machiati amuzant), sa va faceti unghiile, in restul nu stiu, lucrurile mai amuzante pe care le stiu le-ai mentionat tu deja. Oricum, distractie placuta! :*

Răspuns utilizator avertizat