| Aeerdnaaa a întrebat:

Heii TPU! happy Intrebare pentru cei ce se uita la "Pariu cu viata" pe Protv:
Voi ce credeti: In realitate, alina eremia si dorian popa ar putea sa fie >impreuna?: Eu cred ca le-ar sta bine totusi ...Stiu ca ce arata ei in film si ce joaca este doar in rol, dar de obicei, cei care sunt asa apropiati in filme ajung sa fie apropiati si in relitate. Ce credeti? Ar >putea?:

14 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Le sta mult prea bine!
Ii ador love struck, se potrivesc atat de multtt! Si daca ar fi si in realitate impreunaaalove struck day dreaming

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Ai vazut pozele din mall? Cu ei?
Cand se sarutau si se mangaiau?
http://www.facebook.com/....../photo.php

Posibil sa fie impreuna...

| 4827 a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere, le sta bine inmpreunasmug

| Madalina_7862 a răspuns:

Cred...dar chiar le-ar statea bine daca ar fi impreuna dar nu cred ca sunt...

| Ioanadulcik a răspuns:

Nu este cu alina este cu o fata Eliza da clik aici pentru mai multe informenii :http://www.vedeteblog.com/2012/05/poze-eliza-iubita-dorian-popa-via.html

| Aeerdnaaa explică (pentru Ioanadulcik):

Doamne ce norocoasa e aia care e cu el straight face

| Ioanadulcik a răspuns (pentru Aeerdnaaa):

Stiu straight facee cea mai norocoasa si sa nu crezi pe aia cere zic ca e cu alina ai citit acolo ca nu e adevarat

| Sadness12 a răspuns:

Acum iti zic ca nu suntem impreuna dar suntem cei mai buni prieteni si petrecem foarte mut timp impreuna happy

| ioanaiulia a răspuns:

Eu stiu ca sunt impreunathinking ca a declarat alina ca exista cv chimie intre ei doi si de aia sunt impreuna si in film ca si regizorii au sesizat-o

| dyutzadydy a răspuns:

Pai eu zic ca da...da asta depinde de ei big grin daca se plac...cine stie happy

| bubualyy a răspuns:

Eu cred ca daca ar fi impreuna le-ar sta bine, si chiar m-as bucura pentru ei dar acum depinde de ei. ai dreptate Madalina_7862... asa a facut si Dan Bordeanu si cu Adela Popescu cand au jucat in "numai iubirea" tii minte? happy

| francesca45 a răspuns:

Da asa cred si eu

| MaNNoLe a răspuns:

Pai...nu cred.ca s-ar potrivi...mai bine.m-as potrivi eu cu ealaughing)tonguetonguetongue:X.nu?big grin

| dianna09 a răspuns:

Alina eremia si dorian popa nu sunt impreuna si in realitate a spus aseara 24-10-2011 la povestiri de noapte...sunt doar prietenibatting eyelashes... oricum pacat pentru ca formeaza un cuplu frumos