| yolo1998 a întrebat:

Heii TPU. o intrebare
Am aflat ca fostul meu prieten in timp ce statea cu mine se culca cu o prietena de a lui, si am aflat ca vorbeste urat despre ea si i-am spus ca o sa ii spun fetei acelea si a zis ca sunt geloasa pe ea, ca s-a culcat cu ea si nu cu mine, dar eu nu am vrut sa ma culc cu el. nu vrea sa recunoasca nimic din ce a spus..Cred ca ii arata ei tot ce vorbeste cu mine... Si nu vrea sa recunoasca. Ce sa fac sa il demasc? Nu vreau sa creada toata lumea ca eu mint;(

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da-l dracu. Spune-i fetei cu cine are de aface.

| yolo1998 explică (pentru Salontanul):

Partea proasta este ca cred ca si dansa si-a dat seama cu cine are de aface. Dar a fost primul din viata ei si acum e cam "disperata" dupa el... degeaba o sa ii spun. O a creaada ca sunt geloasa;(

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Lumea e datoare sa creada ce vrea. Termina cu el si gata.winking