| Maduuuxzzz a întrebat:

Heii TPU! O intrebare ciudata M-am indragostit de baiatul nasului meu care m-a botezat si el la randul lui de mine.e bine ceea ce facem, sau ar trebui sa ne oprim? FUNDAA!

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu sunteti rude de sange, nu vad ce v-ar opri.

| iusy98 a răspuns:

GRESIT! (mai are balta peste)

| MaryyraM a răspuns:

Pai, daca esti ruda cu nasul.da, este o problema..si ar trebui sa va potoliti dragostea, Dar daca nu sunteti rude. nu vad de ce nu ati fi impreunawinking

| ladydaya a răspuns:

Eu cred ca asta nu e o problema, atata timp cat nu sunteti rude de sange. Din cate stiu eu atunci cand botezi cuiva te legi cumva de el dar nu cred ca alianta asta pune vreo problema pentru relatia voastra. Cel mai bine daca te preocupa asta si vrei un raspuns sigur intreaba un preot.

| Lenuta1999 a răspuns:

Deci in primul rand eu cred ca este o greseala, specific este parerea mea de aceea se numeste TPU. Daca ar fi o iubire serioasa de casatorie probabil puteati sa infruntati parinti. Dar ma gandesc ca sunteti doar niste copi. Eu cred ca tu ca femeie trebuie sa te gandesti bine inainte sa afci o alegere gresita.Succes aceasta este parerea mea.