| Debbiee a întrebat:

Heii TPU! :p Ajutati-ma! Inainte ma tot certam cu prietena mea cea mai buna [din prosti :p pentru ca ea iesea cu altele si eu eram "geloasa" oh go on imi era frica sa nu o pierdd crying ] acum...am ajuns eu in locul ei si face in contra sa ma faca pe mine sa sufar straight face Vreau sa ii arat k imi pare rau pentru. ca am facut-o sa sufere straight face si ca o iubesc enorm! straight face Funda la cel mai bun raspuuns!

1 răspuns:
| ValyCoolBoy a răspuns:

Nu te mai complica ai fost un prost asta e ...nu trebuie sa iti faci probleme mai sunt fete nu numai aia... si app prostia se platestewinking