| DiiaM a întrebat:

Heii TPU! Poate sunt eu proasta.dar nu stiu cum unii de pe facebook isi pun ca stare de exemplu : Roxy Roxii -se simte incantata. Imi puteti spune si mie cum se procedeaza? happy
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| TeddySykes a răspuns:

Intri pe profilul tau, si te uiti la bara de jos de sub,, La ce te gandesti?''. Trebuie sa ai acolo o fata zambareata(care e ultima) Dai click si iti apare:Ma simt Calatoresc la...si etc. Dai pe Ma simti alegi cum te simti din lista aia lunga, apoi dai postare.
Sper ca te-am ajutat. :*