| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Heii TPU!
Recent mi-am facut o pagina pe Facebook si vreau sa o inbunatatesc adaugand aplicatii.
Stiti de care, nu? Acele teste pe care le facem ca sa vedem ce fel de bucatar estii, cat debine cunosti vedetele, etc.
Ma puteti ajuta?
Ofer funda!
( prin pagina nu ma refer la profil, sa raspunda doar cei ce stiu.)

1 răspuns:
| Mico a răspuns:

Serios?

Pe langa faptul ca abia-abia mai gasesti ceva interesant pe Facebook mai vrei sa incerci si toate aplicatiile alea complet lipsite de rost?

Hai da fuguta sa-ti culegi recolta de pe FarmVille.