| DeniiC a întrebat:

Heii TPU happy Vara asta fac 10 ani de cand stiu o prietena happy Pana vara trecuta a fost cea mai buna prietena a mea...dar dupa am inceput sa nu mai vorbesc asa des cu ea si ne certam mereu acum ne intelegem iar dar am o noua prietena si tin multt la ea ca la o sora dar din cauza ei m-am certat cu unele prietene care le stiu de mica..Nu stiu ce sa fac mereu cand stau cu ea ele ma suna si nu ma lasa in pace ..si cand ma duc cu ele undeva ea ma suna si parca vad ca nu prea i convine, ele nu se suporta deloc nu stiu ce sa fac parca nu as vrea sa renunt la nici una. Ce sa fac? Dau funda:*

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa renunti la aia care are multe pretentii si daca nu intelege ca ea nu poate sa te comande tu avand voie sa iesi cu cine vrei, ii dai ragaz si ramas bun.