| Alxutsa a întrebat:

Heii TPU... vreau sa ma mut la prietenul meu.ce credeti?

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Daca ai peste 18 ani atunci vorbeste cu parintii tai si fa ce crezi ca este mai bine! Totusi nu te grabi ca sa nu-ti jignesti din greseala parintii, sa nu creada ca ii urasti. Le explici ca ai o varsta...

Daca ai sub 18 ani atunci mai bine astepti pana faci 18.

Bafta!

| Harley18 a răspuns:

Este ideea ta sau a lui?

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde cati ani aveti, ce fel de relatie aveti si de cat timp sunteti impreuna. Daca il iubesti foarte mult si stii ca si el simte acelasi lucru si te simti pregatita pentru pasul asta si ai tai sunt de acord, de ce nu? E o etapa frumoasa dar trebuie sa stii de asemenea ca vine si cu multe greutati pentru ca automat vei deveni tu un adult care va trebui sa se ocupe de lucruri, vei incepe sa ai griji si greutati, oboseala care pot rezulta in certuri chiar daca voi va intelegeti bine in general. Ai putea sta la el doar o perioada de 2 saptamani sa zic de proba ca sa vezi cum ar merge lucrurile si sa te convingi daca esti pregatita sau nu sa faci pasul asta.

| 7octombrie a răspuns:

In primul rand aveti cu ce va intretine? Stii ca iubirea nu prea tine de foame.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat sunteti majori si aveti veniturile voastre sa va intretineti nu va opreste nimeni

| RAY a răspuns:

El te vrea mai langa el sa faceti sex mai des, ce sa spun e ok