| Madiii_5860 a întrebat:

Heii TPUbatting eyelashes. Vreau si eu status despre o despartiree. provocata de un baiat!

2 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Pf.nu mi-o lua in nume de rau, dar nu mai pune statusuri ca sa isi dea seama ca a "gresit", poate s-ar simti prost si nu cred ca vrea sa stie "tot poporul" de despartirea voastra. Inca o data iti spun sa nu mi-o iei in nume de rau.

| EuAndreea a răspuns:

E compusa de mine, poate te ajuta...nu cred in spusele tale///dar pana la urma esti un baiat care///nu crezi in iubire////si nu-ti pasa de mine////e cam ciudata.asa sunt si eu. poate te ajuta