| ciociiba a întrebat:

Heii TPU. love struck Din punct de vedere matematic, clasa a 7 a este mai grea sau mai usoara ca cea de a 6 a? thinking Adica asa la invatat, chiar daca nu sunt un as la mate, sunt ok, cam de 6-7 >:" asa deci, e mai greu sa prind matematica? Thanks big grin

Răspuns Câştigător
| TheoCookiesChocolate2013 a răspuns:

Bună! Eu acum am trecut clasa a-8-a si vreau sa îți spun că, clasa a-7-a este putin mai complicată decât clasa a-6-a dar e mai fain ca în clasa a-6-a.Nu îți fă probleme.Totul o sa fie bine daca inveți! Sper că te-am ajutat!