| Lollaa92 a întrebat:

Heii Tpuu, Ce sa ii fac cadouu unii baiat care, sincera sa fiuu are de toate, este prietenu meu si il iubesc foarte multtt; x, dar nu stiu ce sa ii fac cadouu. Dauu funda; x

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
1)un parfum.
2)ceva de baut.
3)ceva de imbracat.
4)un ceas.
5)lantisor/bratara de argint.
Si, ce conteaza ca are de toate? Nu le are de la tine.
Succes!

2 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Daca are de toate cum spui tu incearca sa ii dai ceva asa care sa fie facut de mana ta desi e mai greu de gandit ce i-ar place... eu zic ca baietii nu refuza un ceas in plus

| SimonaQs a răspuns:

Asta e chestia ca nu trebuie sa ii cumperi ceva trebuie sa ii faci ceva din inima sa te straduiesti u sa ii creezi ceva o felicitare in forma de inimioara... ORICE